TÜRKÇE ENGLISH Русский

СМАЗКИ И ПАСТЫ

 

Производственный комплекс Кочак Петроль (Koçak Petrol) имеет широкий вид товаров Speedol по смазкам и специальным пастам, произведенных на основе базовых масел высокого качества, с мыльными-органическими-неорганическими загустителями и с добавками, улучшающими производительность, в зависимости от процесса проходящих через гомогенизатора, в упаковках, заполненных на полностью автоматизированных линиях, которые в дальнейшем предлагаются клиентам для использования в автомобильном и индустриальном направлениях.

СМАЗКИ С КАЛЬЦИЕВЫМ МЫЛОМ

Консистентные смазки с кальциевым мылом Speedol – это экономические маслосмазки с загустителями, содержащие кальциевые металлы, с рабочей температурой до 70 °C, в зависимости от разновидности используемого базового масла, имеющие белые, желтые, красные и зеленые виды цветов, со слабым сопротивлением к ржавчине, температуре и слабой грузоподъемностью. Обеспечивает быструю и эффективную смазку при разной среде с не высокой темпратурой и не растворяется в воде.

LİTYUM SABUNLU GRESLER

Speedol Lityum Sabunlu Gresler, kalınlaştırıcıları lityum metal sabunu olan, 130 °C dereceye kadar çalışma sıcaklığı bulunan, içerisinde kullanılan performans ve katı yağlayıcı katkılarına göre yüksek basınç (EP) , molibden ve grafit katkılı çeşitleri bulunan, pas, ısı ve yük taşıma mukavemetleri güçlü, ortamdaki suyu bünyelerine alabilme özelliğine sahip, düşük ve yüksek sıcaklıklarda kullanılabilen, özellikle rulman ve şasi yağlamasında kullanım alanı bulan, satıhlara yapışan, lifli yapıda çok amaçlı yağlayıcılardır.

LİTYUM KOMPLEKS SABUNLU GRESLER

Speedol Lityum Komplex Sabunlu Gresler, kalınlaştırıcıları lityum komplex metal sabunu olan, 160 C dereceye kadar çalışma sıcaklığı bulunan, içerisinde kullanılan performans ve katı yağlayıcı katkılarına göre yüksek basınç (EP) ve EP+Mos2 katkılı çeşitleri bulunan, pas, ısı ve yük taşıma mukavemetleri güçlü, ortamdaki suyu bünyelerine alabilme özelliğine sahip, satıhlara yapışan, lifli yapıda, yüksek sıcaklık ve basıncın bulunduğu ve suya karşı yüksek dayanımın istendiği tüm yağlama noktalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş yağlayıcılardır.

GRAFİTLİ GRESLER

Speedol Grafitli Gresler, sabun yapısına göre lityum ve kalsiyum sabunlu olmak üzere çeşitleri bulunan, vibrasyonun olduğu hareketli kısımlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş grafit katkılı yağlayıcılardır. Çalışma sıcaklığının 130°C dereceye kadar istendiği durumlarda lityum sabunlu olanı, 70°C dereceye kadar çalışma sıcaklığının yeterli olduğu durumlarda ise kalsiyum sabun bazlı tercih edilebilir.

MERKEZİ SİSTEM YAĞLAMA GRESLERİ

Speedol Merkezi sistem yağlama gresleri, sabun yapısına göre lityum ve kalsiyum sabunlu olmak üzere çeşitleri bulunan, otomatik yağlama sistemleri için geliştirilmiş yarı katı formda NLGI: 0-00-1 olmak üzere tercih edilen yağlayıcılardır. Çalışma sıcaklığının 120°C dereceye kadar istendiği durumlarda lityum sabunlu olanı, 60°C dereceye kadar çalışma sıcaklığının yeterli olduğu durumlarda ise kalsiyum sabun bazlı tercih edilebilir.

SENTETİK GRESLER

Speedol Sentetik Yapılı yağlama gresleri, kalınlaştırıcıları lityum komplex metal sabunu ve mineral yağ baz yağlarına ester yapılı sentetik bazlar eklenerek formüle edilen, içerisinde kullanılan performans ve katı yağlayıcı katkılarına göre yüksek basınç (EP) ve EP+MoS₂ katkılı çeşitleri bulunan, pas, ısı ve yük taşıma mukavemetleri güçlü, ortamdaki suyu bünyelerine alabilme özelliğine sahip, satıhlara yapışan, lifli yapıda, yüksek sıcaklık ve basıncın bulunduğu ve suya karşı yüksek dayanımın istendiği tüm yağlama noktalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş sentetik yağ katkılı yağlayıcılardır.

SODYUM SABUNLU GRESLER

Speedol Sodyum Sabunlu Gresler, kalınlaştırıcıları sodyum metal sabunu olan, 120 °C dereceye kadar çalışma sıcaklığı bulunan, ortamda bulunan suyu bünyelerine alabildikleri için kullanıldıkları yüzeylerde korozyonu önleyen, ancak absorbe ettikleri su miktarı fazla olduğu zaman yumuşayıp akma riski olduğundan ıslak çalışma koşullarında kullanımları önerilmeyen satıhlara yapışan, lifli yapıda yağlayıcılardır.

ÖZEL PASTALAR

Speedol Özel Pastalar, özel kullanım yerleri için geliştirilmiş, kalınlaştırıcıları metal sabunlu, inorganik ve organik yapıda olan genellikle yüksek sıcaklık ve basınca karşı dayanım gerektiren yerlerde kullanılan gres kıvamında yağlayıcılardır.

VAZELİN

Vazelin

Vazelin, beyaz , yarı şeffaf, hafifçe floresan, yarı katı, suda çözünmeyen alkolde çok az; eterde, kloroformda, benzende, karbon sülfürde, terebentin yağında çözünen en çok tıpta ve eczacılıkta olmak üzere çeşitli parlatıcılarda, yağlayıcı preslerde ve pas önleyicilerde de kullanılan bir maddedir.

 

МЕНЮ

  • О НАС
  • ПРОДУКЦИЯ
  • ПРОИЗВОДСТВО
  • ТЕХ.ПОДДЕРЖКА
  • ПРЕСС-ЦЕНТР
  • КОНТАКТЫ

О НАС

Наша компания Koçak Petrol является одним из лидеров на турецком и мировом рынке смазочных материалов,производство которых осуществляется в соответствии со стандартами качества OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001.С момента основания в 1989 году, компания нацелена на постоянное развитие и увеличение многообразия своего товара и уделению серьезного внимания отраслевой науке и развитию передовых технологий производства масел и смазок.

КОНТАКТЫ

Aдрес :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Тел: +90 (262) 751 36 72
Факс: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

  КАРТА Google 

ИНФОРМАЦИОННЫЙ БЮЛЛЕТЕНЬ

Пожалуйста, подпишитесь на наш информационный бюллетень, чтобы иметь возможность получать информацию о последних новостях и инновациях