TÜRKÇE ENGLISH Русский

AEROSOL

Sprey - Aerosol Yağlayıcılar, Koruyucular, Temizleyiciler, Oto  Bakım Ürünleri

KURU YAĞLAYICI MoS₂

Kuru Yağlayıcı MoS₂

MoS₂ sprey kuru yağlama gerektiren yüzeylerde kullanmak üzere harmanlanmış özel bir üründür.

SPD 2000

SPD 2000

Sentetik bazlı bir ürün olup, basınca dayanıklı, tutunma özelliğine sahip, yağlayıcı ve koruyucu özellikte bir üründür.

LASTİK TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI SPREY

Lastik Temizleyici ve Parlatıcı Sprey

Tüm tekerlekli taşıtların, lastik temizliği ve parlatılmasında kullanılır. İnce noktalara nüfuz etmiş kirleri temizler, eskimiş lastiği parlatır ve yeni bir görünüm sağlar. Çelik veya alaşım jantlara zarar vermez. İçeriği sayesinde mükemmel bir bakım sağlar. Sertleşmeyi engeller. 

JANT TEMİZLEYİCİ ve PARLATICI

Jant Temizleyici & Parlatıcı

Jant yüzeyinde biriken balata atıkları ile bu atıklarla birleşerek jant yüzeyine yapışan, böcek pisliklerini, çamur ve yağların hızlı temizliği için kullanılır. Alaşımlı ve çelik jantlar ile alüminyum jantlarda ve plastik jant kapaklarında kullanımı uygundur. Jantın temizliğini sağlarken orjinal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

BUZ ÇÖZÜCÜ SPREY / DE - ICER

Buz Çözücü Sprey / De-icer

Dışarıda dondurucu soğuk olduğunda, camlar ve kilit sistemi don ve buzla kaplandığında, sürüşten önce bu yüzeylerin tamamen temizlenmesi, kar ve buzun çözülmesi ve tekrar tutmamasına karşı koruma sağlanması için kullanılan buz çözücü özellikte bir üründür.

LİTYUM SABUNLU GRES

Lityum Sabunlu Gres

Lityum Sabunlu, Pas, Oksidasyon ve EP katıkları içeren bir mamüldür. Özellikle rulman yağlaması için geliştirilmiş olup, şasi yağlamasında kullanılabilir. Araç filolarının ve fabrikaların geniş amaçlı uygulamalarında gres çeşidini azaltarak ekonomi sağlar.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLEYİCİ

Endüstriyel Temizleyici

Metal işleme atölyeleri, kazan daireleri, tamir atölyeleri, tank dipleri, sert yüzeyler, lineer ve dairesel hareketli makina şasileri, metal parçalar ve yüzeylerde oluşan katranlaşmış yağ, gres, zift ve diğer inorganik kalıntıları çözer. Tüm metal ve metal alaşımlarda kullanıma uygundur.

MOTOR TEMİZLEME SPREY

Motor Temizleme Sprey

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir bölüme zarar vermez. Akü, distribitör, alternatör ibi elektrik parçaları kapattıktan sonra uygulama yapılır. Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar.

TORPİDO TEMİZLEME ve PARLATICI SPREY

Torpido Temizleme ve Parlatıcı Sprey

Plastik ve lastik aksam, araç kokpitlerinde temizlik ve parlaklık için kullanılır. Tozdan ve uzun süreli kullanımdan dolayı rengi atmış yüzeylere, yeni bir görüntü verir. antistatiktir, tozu iter. Plastik yüzeylerin ömrünü uzatır. Kapı gıcırtılarının önlenmesine yardımcı olur.

PAS SÖKÜCÜ SPREY

Pas Sökücü Sprey

Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunları, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar başlıca kullanım alanlarıdır. Pası giderdikten sonra, yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak daha sonraki evrelerde paslanmayı geciktirir. Plastik yüzeylere bir zarar vermez.

COPPERSLIP BAKIRLI PASTA SPREYİ

Copperslip Bakırlı Pasta Sprey

Yüksek ısılarda ve ağır çalışma şartlarından kaynaklanan yüksek ergimeyi ve kaynamayı sürüldüğü yerde engelleyen ve yüzeyi koruyan, yüksek ısıda (1100oC) özelliği bozulmayan bir üründür. Yüzeylere sürüldüğünde hiçbir zaman sertleşmez ve hep yumuşak bir zar olarak kalır ve yüzeydeki genleşme, daralma, basınç gibi değişimler F6 Copperslip Bakırlı Pasta Sprey’i yerinden söküp atamaz. F6 Copperslip Bakırlı Pasta Sprey aşınmaya azaltır. Yüksek sürtünmeli ve burgulu yerlerde montaj işlemini kolaylaştırır. Copperslip endüstrinin bütün dallarında kullanılabilen bir üründür. Otomotiv’de disk fren yastıklarında ses yapmayı önler. Şasi demontajında ve montajında kolaylık sağlar. Silindir kafalar, giriş ve çıkış egzoz sistemler, merkez birleşimleri, contalama ve civatalarda kullanılabilir. Çalışma sıcaklığı -40 oC / +1100 oC (Bu yüksek sıcaklık ürünün içerdiği katı yağlayıcının sıcaklığa karşı dayanım değeridir.)

FREN BALATA TEMİZLEYİCİ

Fren Balata Temizleyici

Diskli ve kaplamalı frenleri ve debriyaj parçalarını, balata tozlarından, yağdan ve kirden temizler, fren ve debriyaj pabuçlarının kavrayışını arttırır.

SPD 40 PLUS

SPD 40 Plus 
Çok maksatlı Yağlayıcı, Temizleyici, Koruyucu 

SPD 40 plus, sahip olduğu koruyucu ve temizleyici özelliği ile evinizde, iş yerinizde, aracınızda çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz mükemmel bir yağlayıcıdır.

 

МЕНЮ

  • О НАС
  • ПРОДУКЦИЯ
  • ПРОИЗВОДСТВО
  • ТЕХ.ПОДДЕРЖКА
  • ПРЕСС-ЦЕНТР
  • КОНТАКТЫ

О НАС

Наша компания Koçak Petrol является одним из лидеров на турецком и мировом рынке смазочных материалов,производство которых осуществляется в соответствии со стандартами качества OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001.С момента основания в 1989 году, компания нацелена на постоянное развитие и увеличение многообразия своего товара и уделению серьезного внимания отраслевой науке и развитию передовых технологий производства масел и смазок.

КОНТАКТЫ

Aдрес :
Koçak Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pelitli Köyü, Ayaz Sok. No:43 41400 Gebze / Kocaeli
Тел: +90 (262) 751 36 72
Факс: +90 (262) 751 36 78
speedol@speedol.com.tr 

  КАРТА Google 

ИНФОРМАЦИОННЫЙ БЮЛЛЕТЕНЬ

Пожалуйста, подпишитесь на наш информационный бюллетень, чтобы иметь возможность получать информацию о последних новостях и инновациях